Przyjechał z Kraśnika do Lublina, wpadł na kradzieży kosmetyków. 28-latek został zatrzymany

Ręce zatrzymanego w kajdankach. Aresztowany mężczyzna w kajdankach
Ręce zatrzymanego w kajdankach. Aresztowany mężczyzna w kajdankach | fot. shutterstock

Pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który usiłował ukraść kosmetyki o wartości ponad 1000 złotych. Po przewiezieniu na komisariat okazało się, że 28-latek ma na swoim koncie więcej kradzieży.

Próbował ukraść kosmetyki i perfumy

Zatrzymania 28-latka dokonali patrolowcy z Wydziału Prewencji komisariatu 3. Funkcjonariusze zostali wezwani przez pracowników ochrony, którzy ujęli 28-latka na próbie kradzieży kosmetyków za kwotę ponad 1000 złotych.

Mężczyzna od razu trafił na komisariat. Tam okazało się, że może mieć na swoim koncie więcej podobnych przestępstw. Operacyjni udowodnili mu jeszcze 3 kradzieże na terenie Kraśnika na łączną kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

„Za każdym razem mężczyzna wchodził do galerii i wybierał z półek drogie kosmetyki i perfumy” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mężczyźnie może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.