Przyjechał sprawdzić legalność samochodu. Policjanci zatrzymali auto i kierowcę

Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec Chełma przed zakupem BMW chciał sprawdzić jego legalność. Gdy poprosił policję o pomoc okazało się, że ma do odbycia „odsiadkę”, a auto ma inny numer fabryczny niż na dokumentach.

W poniedziałek do dzielnicowych komendy miejskiej w Chełmie odezwał się 38-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna był zainteresowany kupnem samochodu marki BMW, lecz przed zakupem chciał sprawdzić legalność tego auta.

Postanowił więc poprosić policję o pomoc w ustaleniu jego legalności. Policjanci dzielnicowi, którzy dokonali sprawdzeń ustalili, że zgłaszający jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2-miesięcy. Ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości.

Dodatkowo jak się okazało samochód, którym był zainteresowany 38-latek posiadał niezgodny numer fabryczny z dokumentami.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i jeszcze tego samego dnia doprowadzili do zakładu karnego. Zabezpieczyli też samochód do czasu wyjaśnienia ewentualnej ingerencji w jego numery fabryczne.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.