Przyjechał do sklepu po alkohol. Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

64-latek przyjechał samochodem pod jeden z dyskontów po alkohol. Mężczyzna był tak pijany, że nie mógł o własnych siłach wyjść z samochodu i w końcu zasnął za kierownicą.

Pijany zasnął w samochodzie przed sklepem

We wtorek (15.02) około godz. 16 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż pod jeden z dyskontów podjechał kierowca toyoty, który może być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie mógł o własnych siłach wysiąść z samochodu i zasnął za kierownicą.

Na miejsce skierowano patrol. Policjanci zbadali 64-latka na zawartość alkoholu. Alkomat wykazał ponad 3 promile. Dodatkowo od kierowcy pobrano krew do dalszych badań. Jak tłumaczył mężczyzna, w takim stanie przyjechał kupić w sklepie dodatkowy alkohol. 64-latek niebawem usłyszy zarzuty.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.