Przyjdź na casting do programu "Mam Talent!" w Lublinie. Zobacz, kiedy

Casting do programu Mam Talent w Lublinie
Casting do programu Mam Talent w Lublinie

Stacja TVN poszukuje utalentowanych osób, które wezmą udział w precastingach do jubileuszowej dziesiątej edycji talent-show „Mam talent”. Zawitają i do Lublina!

 

Trwają przygotowania do jubileuszowej, 10. edycji programu Mam Talent. Wybrani w precastingach uczestnicy zostaną zaproszeni na nagrania odcinków castingowych z udziałem jurorów i publiczności do dziesiątej edycji talent-show „Mam talent!”. Uczestników oceniać będą: Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.

 

Eliminacje w Lublinie odbędą się w niedzielę, 23 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2. Casting rozpocznie się o godz. 10.00.

 

Aby zgłosić się do „Mam talent! 10” należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej mamtalent.tvn.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.