Przyjdź na bezpłatne badania profilaktyczne w Lublinie

Zbadaj się...bez powodu plakat e1484739842323

Już w najbliższą niedzielę Tarasy Zamkowe zapraszają wszystkich lublinian na akcję „Zbadaj się… bez powodu!”, w trakcie której będzie można skontrolować stan swojego zdrowia.

 

Akcja profilaktyczna „Zbadaj się… bez powodu!” to doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swoje i najbliższych nam osób. Bezpłatne badanie profilaktyczne odbędzie się już 22 stycznia w Tarasach Zamkowych.

 

Na poziomie -2 centrum handlowego, w godz. 13.00 – 18.00, będzie można zbadać poziom glukozy, ciśnienie tętnicze, objętość płuc, a także poznać skład masy ciała i wykonać EKG. Wszystkim chętnym Młodzi Medycy wykonają też lecznicze masaże oraz wskażą, jak stosować lecznicze plastry o specjalnej strukturze, tzw. tejpy.

 

W czasie trwania akcji „Zbadaj się… bez powodu!” odwiedzający Tarasy Zamkowe będą mogli również skorzystać z porad stomatologicznych, podczas których dowiedzą się, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Nie zabraknie też pokazu udzielania pierwszej pomocy.

 

Wszystkie badania i aktywności w ramach akcji „Zbadaj się… bez powodu!” są bezpłatne.

 

Organizatorami akcji są: Organizacja Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Współorganizatorzy: Studenckie Koło Kardiologiczne, Towarzystwo Studentów Stomatologii.

zbadaj-sie-bez-powodu_plakat

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.