Przyjdź na badanie marketingowe, podziel się swoją opinią i odbierz bon Sodexo

Firma Stella Pack zaprasza do udziału w badaniach marketingowych realizowanych w siedzibie firmy przy ul. Krańcowej 67 w Lubartowie.

 

Firma Stella Pack Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osób z Lubartowa, Lublina i okolic. Badania będą polegały na luźnej, około dwugodzinnej (tzw. grupa fokusowa 7-9 osób) lub 30-45 min. (tzw. wywiad indywidualny 1 na 1) rozmowie oraz wyrażaniu swoich opinii i ocen odnośnie produktów, które firma zamierza wdrożyć do swojej oferty.

 

– Ze względu na specyfikę naszej grupy docelowej zapraszamy głównie kobiety w wieku 25-55 lat. Terminy oraz godziny spotkań mogą być dostosowane indywidualnie, szczególnie dla osób, które pracują zawodowo – mówi Łukasz Bułdin z Stella Pack.

 

Dla uczestników badań zostały przewidziane atrakcyjne gratyfikacje w postaci bonów Sodexo o wartości 80-120 zł za jedną sesję badawczą. W razie zainteresowania bardziej szczegółowymi informacjami na temat samych badań i zasad zgłaszania się zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Stella Pack – Łukaszem Bułdinem: [email protected]

Szczegóły dotyczące badania dostępne    >> Tutaj <<

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.