Przyjdź do restauracji lub kawiarni i zostaw telefon w specjalnym schowku – zapłacisz mniej za zamówienie

Zniżka za schowany telefon w restauracji
Zniżka za schowany telefon w restauracji | fot. Adobe Stock

Miasto Lublin szuka lokali gastronomicznych, które wprowadzą u siebie specjalne skrzynki, do których goście będą mogli odłożyć telefony komórkowe. Klienci, którzy się na to zdecydują, dostaną rabat na zamówienie.

Zniżka za schowany telefon w restauracji

Biuro Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin zainspirowało się restauracją Casa Cubeddu Ristorante da Domenico z Gdyni, która wprowadziła takie rozwiązanie już w 2018 r. Klienci, którzy na czas wspólnego posiłku zdecydują się na odłożenie telefonów komórkowych do specjalnej skrzynki, mogą liczyć na 10-procentową zniżkę na zamówienie.

Akcja promocyjna w Lublinie ma być wprowadzona na szerszą skalę. Miasto jest obecnie na etapie poszukiwania partnerów akcji, ma być ich nie więcej niż 15. Jak czytamy w regulaminie akcji, kryterium kwalifikacji jest kolejność zgłoszeń. Promocja pod nazwą „Inspiruje nas rozmowa” ma obowiązywać od 17 października 2022 r. do 31 marca 2023 r.

Jak czytamy, „celem głównym akcji jest zwiększenie zaangażowania społeczeństwa w kontakty międzyludzkie poprzez jakościowe spędzanie czasu wśród ludzi, dzięki tworzeniu warunków do rozmów w tradycyjnej formie bez używania komunikatorów internetowych. Lublin jest jednym z niewielu miast w Polsce, który prowadzi tego typu akcję, co korzystnie wpłynie na jego wizerunek wśród mieszkańców oraz turystów”.

Miasto oczekuje od partnerów akcji, że na czas trwania promocji wprowadzą specjalny, stały i powtarzalny rabat minimum 10 proc. na zamówienie dla klientów, którzy umieszczą telefon w specjalnym schowku na czas pobytu w lokalu. W zamian za to Urząd Miasta oferuje pakiet działań promocyjnych i PR-owych.

Schowaj telefon, zyskaj zniżkę

Jak to będzie wyglądać w praktyce?

  • W lokalach partnerów akcji znajdziecie przynajmniej jeden stolik, na którym będzie znajdował się schowek.
  • Jeśli jesteście zainteresowani schowaniem telefonów na czas posiłku, poproście obsługę o otwarcie klatki. Uwaga! Obsługa zabierze kluczyk ze sobą.
  • Cieszcie się wzajemnym towarzystwem, rozmową i posiłkiem.
  • Gdy poprosicie o rachunek, obsługa otworzy schowek i odda telefon.
  • Za podjęcie wyzwania otrzymacie od restauracji zniżkę według indywidualnej taryfy poszczególnych lokali.

Listę restauracji i kawiarni udostępnimy po ich wytypowaniu i ogłoszeniu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.