Przy pomocy pieniędzy wypędzała z domu złe moce. Nieznajoma ukradła 1,3 tys. zł

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nieznajoma kobieta pod pretekstem wypędzenia z domu złych mocy poleciła wydanie wszystkich oszczędności jakie pokrzywdzona posiadała w domu. Gdy wyszła okazało się, że brakuje 1,3 tys. zł.

W sobotę do jednej z posesji w gminie Trawniki przyszła nieznajoma kobieta. Mieszkającej tam 64-latce wmówiła, że jej dom zamieszkują złe duchy i należy je wypędzić.

W tym celu kazała kobiecie wziąć chustę i włożyć tam pieniądze. Gdy ta wykonała polecenie, nieznajoma oświadczyła, że to nie są wszystkie pieniądze jakie gospodyni posiada i nakazała jej przynieść resztę.

Właścicielka mieszkania poszła do innego pomieszczenia i wróciła z kolejną gotówką, którą również włożyła do chusty. Następnie zgodnie z poleceniem całość schowała do szafy. Ta czynność miała, w przekonaniu tajemniczego gościa, wypędzić złe moce z domu.

Gdy kobieta opuściła mieszkanie, 64-latka sprawdziła zawartość chusty. Okazało się, że brakuje w niej 1300 zł. O całej sprawie powiadomiła policję. Oszustce grozi do 8 lat pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.