Przy Politechnice Lubelskiej stanął automat z kebabem – kebabBOX

Pierwszy w Lublinie automat z kebabem | fot. Dominik Wąsik

Od 1 października przy przystanku MPK naprzeciwko Politechniki Lubelskiej będzie można kupić kebaba z automatu. Co na to studenci?

Dokładnie 1 października o godz. 12.00 wystartuje pierwszy w Lublinie, a drugi w Polsce automat z kebabem. Data nie jest przypadkowa, bowiem tego dnia studenci zaingurują rok akademicki, a to oni są największą grupą smakoszy tego dania.

Automat z kebabem „kebabBox” mieści się w kiosku przy przystanku autobusowym naprzeciwko Politechniku Lubelskiej. Do wyboru będziemy mieli dwa mięsa: kurczak i baranina oraz dwa sos: łagodny i ostry.

Według zapewnień właściciela, kebab ma być gotowy w dokładnie 2,5 minuty od momentu zapłaty. Każdy kebab ma kosztować 10 złotych i ma dorównywać tym, które przygotowują ludzie w barach.

Szczegóły wkrótce.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.