Przewoził w samochodzie 2,5 kg suszu marihuany. Policjanci zatrzymali 30-latka

marihuana susz marihuany narkotyki
Susz marihuany | fot. KMP Lublin

W ręce policjantów wpadł 30-letni mieszkaniec pow. puławskiego. W trakcie sprawdzenia pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli ponad 2 kilogramy suszu marihuany.

Na trop 30-latka, który może przewozić samochodem znaczną ilość narkotyków, wpadli przed kilkoma dniami policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z CBŚP. Samochód marki Mazda policjanci zatrzymali w jednej miejscowości pod Puławami.

Pojazdem podróżował pochodzący z pow. puławskiego 30-latek. W trakcie przeszukania pojazdu, którym kierował, policjanci znaleźli leżące na tylnym siedzeniu tekturowe pudełko, a w nim susz marihuany. Z kolei w schowanej w bagażniku walizce mundurowi ujawnili kolejne narkotyki umieszczone w foliowych pakunkach.

68 134097 g
Susz marihuany w samochodzie 30-latka | fot. KMP Lublin

Funkcjonariusze przeszukali także jego rodzinny dom. Tam ujawnili kolejne porcje suszu marihuany. Łącznie zabezpieczono 2,5 kilograma tych narkotyków. Ponadto mundurowi ujawnili tam jeszcze specjalistyczne urządzenia, jak namioty, lampy oraz nawozy, które mogły być wykorzystane przez 30-latka.

Pod zarzutem posiadania znacznej ilości środków odurzających 30-latek został doprowadzony do sądu. Mężczyzna został już aresztowany. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

68 134098 g
Susz marihuany w samochodzie 30-latka | fot. KMP Lublin

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wygląda to na bardzo dobrą trawkę, teraz zamiast tego na ulice trafi legalna konopia pozbawiona thc, za to wzbogacona domestosem 😀 Brawa dla policji!!! 🙂