Przerwa w dostawie ciepłej wody. Czasowo zamkną baseny Aqua Lublin i Strefy H2O

Duża popularność basenów Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik
Basen Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

MOSiR zmuszony jest ponownie zamknąć obiekty basenowe przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Z powodu awarii sieci ciepłowniczej w środę obiekty Aqua Lublin i Strefa H2O czasowo będą zamknięte.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie informuje, że w związku z usterką sieci w rejonie al. Piłsudskiego i odłączeniem węzła cieplnego przez LPEC w Lublinie powodującym brak dostawy ciepłej wody do obiektów Aqua Lublin i Strefa H2O, pływalnie będą nieczynne w środę (4 kwietnia) od rana do godz. 15:30.

– Z powodu usterki, w dniu 03.04.2018 r. od godz. 21:00 do godzin porannych dnia 04.04.2018 r. nastąpi przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody do budynków przy ul. Piłsudskiego 17, 22, 22A, 26; Al. Zygmuntowskie 4, 4A, 5, ul. Dworcowa 1 – informuje Teresa Stępniak, rzecznik LPEC.

Saunarium Aqua Lublin i FitGym Complex tego dnia będą działały normalnie. – Pragniemy podkreślić, że zamknięcie obiektów jest konieczne z przyczyn od nas niezależnych. Jednocześnie przepraszamy naszych Klientów za powstałe utrudnienia – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.