Przerwa w dostawie ciepła w rejonie dzielnicy Czuby

ogrzewanie grzejnik kaloryfer
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwają prace inwestycyjne na sieci ciepłowniczej. Z tego powodu w piątek do późnych godzin wieczornych wystąpią przerwy w dostawie ciepła w dzielnicy Czuby.

 

– Informujemy, że w związku z pracami inwestycyjnymi na sieci ciepłowniczej w dniu 29.09.2017 r. od godz. 9:00 do późnych godzin wieczornych mogą wystąpić przerwy w dostawie ciepła – ciepła woda i centralne ogrzewanie. – mówi Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

 

Przerwy w dostawie ciepła będą miały miejsce w rejonie dzielnicy Czuby. Osiedla: Górki, Skarpa, Widok, Poręba, Węglinek. Dodatkowo mogą również wystąpić zakłócenia w dostawie ciepła na osiedlach Błonie, Ruta, Łęgi i w dzielnicy LSM.

 

LPEC przeprasza mieszkańców za zaistniałe niedogodności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.