Przenoszą przystanek Plac Litewski 02. W poniedziałek rozpoczyna się remont zatoki

DSC06552
Komunikacja miejska MPK Lublin | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w poniedziałek (20 sierpnia) rozpocznie się remont zatoki na przystanku Plac Litewski 02. Na czas prac przystanek zmieni swoją lokalizację.

Nie ma powodu do niepokoju, przystanek zostanie przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej. – Na czas wymiany podbudowy zatoki autobusowej w pasie drogowym ul. 3-go Maja przystanek Plac Litewski 02 zostanie przeniesiony za ul. Radziwiłłowską. – informuje Justyna Góźdź z ZTM.

Prace rozpoczną się od poniedziałku 20 sierpnia i potrwają do piątki 31 sierpnia. ZTM w Lublinie apeluje, by zachować szczególną ostrożność w rejonie prowadzonych prac.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.