Przemysław Czarnek da przykład młodzieży. Schudnie w ciągu Wielkiego Postu

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek

Minister Przemysław Czarnek chce walczyć z otyłością wśród uczniów. By dać przykład młodzieży, zadeklarował, że w ciągu Wielkiego Postu schudnie 5 kilogramów.

Program walki z otyłością wśród uczniów

Minister edukacji i nauki Przymysław Czarnek przedstawił w środę plan ministerstwa, który ma wspomóc uczniów po powrocie do stacjonarnego nauczania. Jednym z filarów programu jest walka z otyłością wśród uczniów.

Wypowiedź ministra Czarnka odnośnie walki z otyłością wśród uczniów wzbudziła sporo kontrowersji. Mianowicie chodzi o to, że zdaniem ministra dziewczynki mają większy problem z otyłością niż chłopcy – dane wskazują, że jest odwrotnie.

Wyzwanie: schudnąć 5 kilogramów

W piątek minister Czarnek był gościem w Polskim Radiu 24. W porannej audycji był pytany o to, czy podejmie się wyzwania, które rzucił mu piątkowy dziennik „Fakt” i zrzuci 20 kg, dając tym samym dobry przykład młodzieży szkolnej.

„Bardzo dziękuje Faktowi za troskę i przyjmuję ją. Rzeczywiście, nie należę do najszczuplejszych, żeby też nie pastwić się nad sobą samym, ale mogę powiedzieć w ten sposób: skoro ruszamy z tym programem, ruszymy niebawem, to i minister edukacji deklaruje publicznie, że w ciągu tego Wielkiego Postu 5 kg w dół na pewno pójdzie” – zadeklarował publicznie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Redakcjo spotted Lublin. Dlaczego podajecie nieprawdziwe informacje i wprowadzacie ludzi w błąd? Czarnek wcale nie powiedział że dziewczynki mają większy problem z otyłością. Czyżby Niemcy was opłacali żebyście siali ferment puszczaniem fake newsów? Jak ktoś nie wierzy proszę wysłuchać całej wypowiedzi Przemka.

  2. Ja tez mogę zchudnac zarabiając min 10000zl. Niech da przykład biorąc 2500 przez pół roku opłacając rachunki i kupując sobie jedzenie. Takie pierdo….e to sobie może pokazywać wśród kolegów…