Przemysław Czarnek da przykład młodzieży. Schudnie w ciągu Wielkiego Postu

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek

Minister Przemysław Czarnek chce walczyć z otyłością wśród uczniów. By dać przykład młodzieży, zadeklarował, że w ciągu Wielkiego Postu schudnie 5 kilogramów.

Program walki z otyłością wśród uczniów

Minister edukacji i nauki Przymysław Czarnek przedstawił w środę plan ministerstwa, który ma wspomóc uczniów po powrocie do stacjonarnego nauczania. Jednym z filarów programu jest walka z otyłością wśród uczniów.

Wypowiedź ministra Czarnka odnośnie walki z otyłością wśród uczniów wzbudziła sporo kontrowersji. Mianowicie chodzi o to, że zdaniem ministra dziewczynki mają większy problem z otyłością niż chłopcy – dane wskazują, że jest odwrotnie.

Wyzwanie: schudnąć 5 kilogramów

W piątek minister Czarnek był gościem w Polskim Radiu 24. W porannej audycji był pytany o to, czy podejmie się wyzwania, które rzucił mu piątkowy dziennik „Fakt” i zrzuci 20 kg, dając tym samym dobry przykład młodzieży szkolnej.

„Bardzo dziękuje Faktowi za troskę i przyjmuję ją. Rzeczywiście, nie należę do najszczuplejszych, żeby też nie pastwić się nad sobą samym, ale mogę powiedzieć w ten sposób: skoro ruszamy z tym programem, ruszymy niebawem, to i minister edukacji deklaruje publicznie, że w ciągu tego Wielkiego Postu 5 kg w dół na pewno pójdzie” – zadeklarował publicznie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja tez mogę zchudnac zarabiając min 10000zl. Niech da przykład biorąc 2500 przez pół roku opłacając rachunki i kupując sobie jedzenie. Takie pierdo….e to sobie może pokazywać wśród kolegów…

  2. Redakcjo spotted Lublin. Dlaczego podajecie nieprawdziwe informacje i wprowadzacie ludzi w błąd? Czarnek wcale nie powiedział że dziewczynki mają większy problem z otyłością. Czyżby Niemcy was opłacali żebyście siali ferment puszczaniem fake newsów? Jak ktoś nie wierzy proszę wysłuchać całej wypowiedzi Przemka.