Przemieszczanie się dzieci i młodzież tylko pod opieką dorosłego

Przemieszczanie się dzieci i młodzież tylko pod opieką dorosłego
Plac Litewski w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Rząd ogłosił kolejne obostrzenia, które będą obowiązywać w kraju. Od soboty cała Polska znajdzie się w czerwonej strefie. Młodzież poniżej 16. roku życia nie będzie mogła się sama przemieszczać.

W związku z coraz wyższymi liczbami zakażeń koronawirusem, rząd wprowadził kolejne obostrzenia, które od najbliższej soboty 24 października zaczną obowiązywać w całej Polsce.

Jedno z nich zakłada możliwość opuszczania domu przez dzieci i młodzież do 16. roku życia pod opieką osoby dorosłej w godzinach 8-16. Chodzi o czas, kiedy to dzieci i młodzież mają zdalne lekcje. Czytaj także: Czerwona strefa w całej Polsce! Jakie zasady obowiązują w strefie czerwonej?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.