Przekręcił kluczyk w stacyjce, samochód ruszył. 60-latek zmiażdżony w drzwiach. Lekarze określili jego stan jako ciężki

Kierowca samochodu ciężarowego przygnieciony w drzwiach
Kierowca samochodu ciężarowego przygnieciony w drzwiach | fot. KPP Świdnik

Policjanci ze Świdnika wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło na terenie MOP przy S12. 60-letni pracownik służby drogowej został zmiażdżony w drzwiach pojazdu. Lekarze określili jego stan jako ciężki.

Wypadek na MOP Bystrzejowice

Do zdarzenia doszło w środę (01.05) po godz. 12:00 w miejscowości Janówek na MOP Bystrzejowice przy S12. Służby ratunkowe otrzymały informacje o nieszczęśliwym wypadku, w którym ucierpiał 60-letni pracownik firmy utrzymującej czystość dróg. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak ustalili na miejscu policjanci, 60-letni pracownik firmy został przygnieciony przez pojazd do maszyny drogowej. Do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna, będąc przy drzwiach samochodu ciężarowego, przekręcił kluczyk i wtedy pojazd ruszył, uderzając w obudowę zamiatarki i tym samym przygniatając mężczyznę drzwiami ciężarówki.

Współpracownicy natychmiast uwolnili poszkodowanego i podjęli czynności przedmedyczne. Ratownicy przystąpili do reanimacji 60-latka. Następnie mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze określili jego stan jako ciężki.

Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek podczas prac na MOP Bystrzejowice
Wypadek podczas prac na MOP Bystrzejowice | fot. KPP Świdnik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.