Przejechał tuż przed pociągiem. Miał pecha, jego manewr zauważyli policjanci

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Przed przejazdem świeciły się czerwone mrugające światła informujące o nadjeżdżającym pociągu. Mimo to 20-letni kierowca bmw przejechał przez przejazd.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na przejeździe kolejowym w miejscowości Terebiń (powiat hrubieszowski). Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem wykazał się 20-letni kierowca bmw, który nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i przejechał przez tory bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem.

Brak wyobraźni, kompletne lekceważenie przepisów w ruchu drogowym mogło się zakończyć dla młodego kierowcy bardzo tragicznie. Miał pecha, bo całe to zdarzenie zauważyli policjanci ruchu drogowego, którzy prowadzili w tej okolicy kontrole drogowe.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca auta zignorował podawane sygnały do zatrzymania, a dodatkowo w swoim aucie przewoził kilkuletnie dziecko. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali 20-latka mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.