Przejechał mężczyznę leżącego na jezdni. Pieszy zginął na miejscu

120 71548
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze. Kierowca audi przejechał leżącego na jezdni mężczyznę. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Sabaudia, w gminie Tomaszów Lubelski. Z ustaleń policji wynika, że na leżącego na drodze mężczyznę najechało audi, które jechało od strony Tomaszowa Lubelskiego.

Kierujący autem twierdził, że w ostatniej chwili zobaczył jakiś cień na jezdni. Mówił też, że oślepiło go światło innego pojazdu. Kiedy po chwili zobaczył, że potrącił człowieka, natychmiast zadzwonił na telefon alarmowy.

Niestety w wyniku obrażeń 27-letni mieszkaniec gm. Rachanie zginął na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.