Zwłoki mężczyzny zamarznięte w rozlewisku. Strażacy musieli rozkuć lód

ice 2072897 1280
Zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Ciało mężczyzny znaleziono we wtorek na jednym z pół z miejscowości Przegaliny Duże (pow. radzyński). Zwłoki 55-latka znajdowały się w zamarzniętym rozlewisku.

We wtorek policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w rozlewisku znajdują się zwłoki mężczyzny. Żeby wydostać ciało ze zbiornika, policjanci potrzebowali pomocy straży pożarnej, która musiała rozkuć lód, żeby wydobyć zwłoki.

– Dokładną przyczynę śmierci poznamy po sekcji zwłok – mówi Piotr Mucha z radzyńskiej policji.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu mężczyzny. Prawdopodobnie mężczyzna chciał sobie skrócić drogę do domu i idąc przez pola, wpadł do zbiornika wodnego i utonął. Dokładne okoliczności wyjaśnia prokuratura.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.