Przedstawiła się jako znajoma jej córki. Kobieta straciła pieniądze i biżuterię

pieniądze wypłata banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują oszustów, którzy wykorzystując łatwowierność 78-letniej kobiety podali się za jej córkę i wyłudzili od niej dużą sumę pieniędzy i biżuterię.

W sobotę do 78-letniej mieszkanki Świdnika zadzwoniła kobieta, która miała zachrypnięty głos i oświadczyła jej, że jest jej córką. Kobieta w słuchawce oznajmiła, że jest ciężko chora i pilnie potrzebuje pieniędzy. Umówiła się, że wyśle do niej swoją koleżankę, która odbierze od niej gotówkę oraz biżuterię.

Po jakimś czasie do drzwi mieszkania zapukała młoda kobieta o śniadej karnacji i odebrała umówione rzeczy. Dopiero po fakcie pokrzywdzona zadzwoniła do swojej córki i zrozumiała, że padła ofiarą oszustwa. Kobieta zgłosiła ten fakt na policję, która teraz poszukuje oszustów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.