Przedmiot przypominający granat na osiedlu w Lublinie. Na miejscu interweniowali kontrterroryści

Przedmiot przypominający granat na trawniku
Przedmiot przypominający granat na trawniku | fot. KMP Lublin

Policjanci zostali powiadomieni o nietypowym znalezisku na jednym z osiedli w Lublinie. Przedmiot przypominający granat leżał na trawniku. Na miejscu interweniowali policyjni kontrterroryści.

Granat na osiedlu w Lublinie

Do zdarzenia doszło w piątek (15.12) w godzinach popołudniowych w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych mieszkańców, że na trawniku przy ul. Bolesława Chrobrego leży przedmiot przypominający granat.

Na miejscu pracowali policjanci z komendy miejskiej. Ze względu na istniejące zagrożenie na miejsce wezwano również kontrterrorystów z sekcji minersko-pirotechnicznej.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to granat bojowy natomiast bez cech bojowych, czyli pusty w środku, bez materiału wybuchowego. Przedmiot został usunięty.

Teraz policjanci będą poszukiwać właściciela tego przedmiotu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.