Przed południem wyszedł ze swojego mieszkania w Lublinie i zaginął. 74-latek może przemieszczać się rowerem

Zaginął Stefan Krzysiak z Lublina
Zaginął Stefan Krzysiak z Lublina | fot. KMP Lublin

Gdzie jest zaginiony 74-letni mieszkaniec Lublina Stefan Krzysiak? Co się z nim dzieje? Dlaczego do tej pory nie wrócił do mieszkania? Policja i rodzina od piątku poszukują zaginionego 74-latka.

Zaginął mężczyzna w Lublinie

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że Stefan Krzysiak zaginął w piątek 16 czerwca na terenie Lublina. Ostatni raz widziany był tego dnia około godz. 10, kiedy wyszedł z mieszkania na os. Nałkowskich. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu i nie wrócił do miejsca zamieszkania.

W chwili zaginięcia 74-latek ubrany był w spodnie ciemne typu jeans, szarą kamizelkę myśliwską i buty sportowe z białą podeszwą.

Mężczyzna może przemieszczać się rowerem typu damka w kolorze czarno białym z koszykiem na bagażniku. Niewykluczone, że zaginiony mógł udać się do lasu. Trwają jego poszukiwania.

Ktokolwiek widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji nr 3 w Lublinie nr tel. 47 811 58 00 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.