Przed nami Pierwsza Dycha do Maratonu. Uwaga na utrudnienia w ruchu

1492950588b60517
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W niedzielę o godz. 12 startuje pierwszy bieg uliczny z cyklu „Dycha do Maratonu”. Tym razem biegacze będą rywalizować nad Zalewem Zemborzyckim.

Organizatorzy oczekują, że na starcie niedzielnego biegu stanie nawet ok. 1200 osób. W związku z taką ilością startujących, nastąpią pewne komplikacje w miejscu, w którym impreza będzie się odbywać.

– W związku z tym wydarzeniem w dniu 7 października w godzinach od 12:00 do 13:20 wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Krężnickiej, ul Cienistej i al. K Bryńskiego, a także na ścieżce rowerowa wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego od ul. Cienistej w kierunku tamy do ośrodka Słoneczny Wrotków zostanie wyłączona dla ruchu pieszego i rowerowego – zapowiadają organizatorzy.

Zapisy na Pierwszą Dychą do Maratonu trwają do środy, 3 października do godz. 12.00. Zapisy są prowadzone za pośrednictwem serwisu pokochaj Bieganie w Lublinie frslublin.pl.

1Dycha trasa
Trasa Pierwszej Dychy do Maratonu | fot. organizatorzy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.