Przebudowa ul. Narutowicza. Od poniedziałku pojedziemy po nowym asfalcie

Do końca sierpnia prace nad przebudową ul. Narutowicza mają zostać zakończone. A przed nami koniec kolejnego etapu przebudowy ul. Narutowicza. Od poniedziałku pojedziemy po nowym asfalcie.

Prace na ulicy powoli zbliżają się do końca. Od czwartku układany jest asfalt na pasach ruchu w stronę centrum. Po nowej nawierzchni kierowcy pojadą już od poniedziałku.

Ale.. za zakaz, który aktualnie znajduje się na skrzyżowaniu Narutowicza – Lipowa – Piłsudskiego będą mogli wjechać Ci, których zakaz „nie dotyczy…”.

Od poniedziałku wykonawca przeniesie się z robotami na pasy po stronie Komendy Wojewódzkiej Policji. Czyli różnica będzie taka, że zamiast po stronie komendy ruch będzie odbywać się po stronie ul. Strażackiej i Ochotniczej.

Wszystko idzie sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Do końca robót pozostało nieco ponad miesiąc.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.