Przebudowa przystanku autobusowego przy Vivo Lublin. Utrudnienia na al. Tysiąclecia

IMG 20200224 092755
Przebudowa przystanku komunikacji miejskiej przy Vivo Lublin | fot. Dominik Wąsik

Rozpoczęła się przebudowa przystanków komunikacji miejskiej przy centrum handlowym Vivo Lublin. Z tego samego powodu występują utrudnienia w ruchu na al. Tysiąclecia i al. Unii Lubelskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozpoczął przebudowę kolejnych zespołów przystanków przesiadkowych w ramach projektu unijnego o nazwie „Budowa, modernizacja przystanków i węzłów przesiadkowych zintegrowanych z innymi rodzajami transportu dla potrzeb LOF”.

Obecnie prace są prowadzone przy ul. Związkowej (przystanki w rejonie skrzyżowania al. Spółdzielczości Pracy, ul. Związkowej i ul. Węglarza) oraz w rejonie skrzyżowaniu Bohaterów Monte Cassino i al. Kraśnickiej. Wykonawca rozpoczął prace także na ul. Turystycznej oraz właśnie przy rondzie Dmowskiego.

W związku z przebudową przystanku autobusowego przy centrum handlowym Vivo Lublin występują utrudnienia w ruchu. Jadąc od strony al. Solidarności w kierunku al. Witosa drogowcy wygrodzili prawy pas do jazdy na wprost. W rejonie prowadzonych prac częściowo wyłączony z ruchu jest prawy pas.

IMG 20200224 093038
Utrudnienia przed wjazdem na rondo Dmowskiego na al. Tysiąclecia | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.