Przebudowa Al. Racławickich. Ułożą ostatnią warstwę nawierzchni, będą utrudnienia

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie
Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od piątkowego wieczoru do sobotniego poranka kierowcy napotkają na utrudnienia na Al. Racławickich. Drogowcy na jednym z odcinków będą układać ostatnią warstwę nawierzchni.

Położą ostatnią warstwę na Al. Racławickich

W najbliższy piątek (16.07) zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na Al. Racławickich na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego. Utrudnienia potrwają od godziny 20 do godzin porannych w sobotę (17.07).

W związku z pracami zamknięta zostanie połowa Al. Racławickich od strony Ogrodu Saskiego (północnej), na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego. Wyłączone z ruchu będzie także skrzyżowanie z ul. Długosza.

Ruch dwukierunkowy obywał się będzie od strony KUL (południowej).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.