Prosto z pasa do skrętu w prawo [WIDEO]

prosto z pasa do skrętu w prawo

Czy pas do skrętu w prawo na pewno służy tylko do tego? Kierowca uwieczniony na nagraniu jest innego zdania. Sytuacja miała miejsce na Placu Bychawskim w Lublinie.

 

Zdarzenie miało miejsce na Placu Bychawskim. Na załączonym nagraniu przez naszego Czytelnika Pawła, widać jak kierowca Volkswagena Golfa na skrzyżowaniu Kunickiego z Wolską z pasa służącego do jazdy w prawo przejechał na czerwonym świetle prosto.

 

– Kierowca Golfo złoma o nr LU 94*2* na Placu Bychawskim wykazał się kompletnym brakiem rozumu – komentuje sytuację Czytelnik Paweł.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „– Kierowca Golfo złoma …” Samochód hejtujesz… A ciebie konfidencie nie stać na porządny rejestrator. Tylko jakimś Manto-gównem nagrywasz XD Nie pochwalam zachowania kierowcy Golfa, ale takiego zachowania, jakie reprezentuje sobą Pan Paweł nie szanuje x2. Pozdrawiam

  2. Do Pawła oszołoma.

    Tylko debil nie rozumie jaką inteligencją i świetną orientacją wykazał się ten kierowca golfika. A co do wartości samochodu to ty tępaku prosty nie pogardzaj człowiekiem niezamożnym.