Promocje i rabaty dla szukających mieszkania. Trwa Giełda Mieszkań w Lublinie

apartment 2094701 1280 e1489225551991

W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z bieżącą ofertą lubelskiego rynku nieruchomości, znaleźć mieszkanie czy sprawdzić zdolność kredytową. W sobotę i niedzielę w Galerii GALA odbywa się Giełda Mieszkań.

 

Giełda Mieszkań to okazja do zapoznania się z lubelskim rynkiem nieruchomości, który rozwija się bardzo dynamicznie. Podczas wydarzenia swoją ofertę przedstawią wiodący deweloperzy, biura nieruchomości oraz firmy z branży finansowej.

 

Zainteresowani kupnem mieszkania lub domu będą mieli możliwość wyboru dogodnej dla siebie lokalizacji, metrażu, standardu wykończenia oraz ceny. Tradycyjnie już Giełdzie Mieszkań towarzyszy akcja gorących ofert, czyli specjalnych promocji i rabatów tylko podczas tych dwóch dni. Dzięki nim można sporo zaoszczędzić.

 

Czwarta edycja Giełdy Mieszkań to ponad trzydziestu wystawców, specjalne oferty dostępne tylko podczas Giełdy czy bezpłatne porady kredytowe, projektowe i ubezpieczeniowe. To również premiery nowych inwestycji.

 

Giełda Mieszkań zarówno w sobotę, jak i niedzielę (11 i 12 marca) można odwiedzać w godz. 10:00 – 17:00 w Galerii GALA. Wstęp i parking są bezpłatne.

 

Szczegóły na stronie: www.gieldamieszkan.eu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.