Promocja w Lidlu. 8 piw w cenie 4 na majówkę w piątek 30.04.2021

IMG 20190905 192309
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do Lidla wraca popularna promocja na darmowe piwo. Specjalna oferta będzie ważna tylko przez jeden dzień – 30.04.2021, to najbliższy piątek. Wszystkie piwa butelkowe będą sprzedawane w promocji 4+4 gratis.

Lidl, piwo 4+4 gratis

Już w najbliższy piątek (30.04.2021 r.) do Lidla wróci promocja na wszystkie piwa butelkowe. Zasady promocji są proste. Przy zakupie 8 butelek zostanie naliczony rabat o wartości 4 najtańszych, lub gdy są w tej samej cenie o wartości 4 z nich.

Z promocji skorzystają wyłącznie osoby korzystające z aplikacji Lidl Plus, w której będzie tego dnia dostępny kupon do wykorzystania „Kup 8 w cenie 4”. Aby skorzystać z promocji należy przed zakupem aktywować kupon, który następnie trzeba zeskanować przy kasie.

Na każdego klienta przysługuje limit 8 butelek. Rabat 50 proc. zostanie naliczony na każdą z 8 sztuk piwa, przy jednorazowym zakupie 8 sztuk. Promocja ważna jest wyłącznie w piątek 30 kwietnia, do zamknięcia sklepu lub do wyczerpania zapasów.

Promocją objęte są wszystkie piwa dostępne w sklepach sieci Lidl w szklanych butelkach.

ODPOWIDŹ BIEDRONKI NA PROMOCJĘ LIDLA:
Biedronka promocja na piwo 12+12 GRATIS w czwartek 29.04.2021

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To się nazywa wykluczenie cyfrowe i powinno być (lub jest) karalne z powodu dyskryminacji osób nie posiadających telefonu komórkowego. A przy okazji jak się taka PROMOCJA(?) do ustawy „O wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi”. Jak zwykle stosowne organy śpią lub nie widzą łamania prawa.

  2. @zielony
    dopóki nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil