Prognoza pogody na długi weekend czerwcowy. Jaka pogoda w Boże Ciało?

pogoda chmury słońce
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jaka pogoda będzie w długi weekend czerwcowy 2021? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób, które planują w długi weekend czerwcowy spędzić aktywnie na dworze.

W długi weekend czerwcowy nad Polską dominował będzie klin wyżowy, który zapewni nam stabilną, przeważnie suchą pogodę z niewielkim zachmurzeniem. Zrobi się też cieplej.

Pogoda w Boże Ciało i długi weekend czerwcowy w Lublinie

Czwartek 3 czerwca (Boże Ciało) będzie pogodny i suchy w Lublinie. Maksymalna temperatura powietrza wyniesie około 20°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Piątek 4 czerwca przyniesie możliwość słabych i przelotnych opadów w Lublinie. Poza tym pogodnie i sucho. Temperatura maksymalna w dzień do 21°C. Wiatr ponownie słaby, chwilami umiarkowany.

Sobota 5 czerwca będzie na ogół pogodna. Istnieje szansa na przelotne, popołudniowe opady deszczu w Lublinie. Temperatura maksymalna do 22°C. Dominować będzie słaby wiatr.

W niedzielę 6 czerwca w Lublinie pogodnie i słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 24°C. Wiatr nadal słaby i umiarkowany.

Źródło: IMGW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.