Próbowali włamać się do panelu sterującego myjni samochodowej. Kto ich rozpoznaje?

Policja poszukuje mężczyzn ze zdjęcia do sprawy włamania do myjni samochodowej
Policja poszukuje mężczyzn ze zdjęcia do sprawy włamania do myjni samochodowej | fot. KMP Lublin

Próbowali włamać się do panelu sterującego myjni samochodowej przy ul. Topolowej i skraść pieniądze. Plan pokrzyżował uruchomiony alarm, który wystraszył złodziei.

Próbowali ukraść pieniądze z myjni samochodowej

Do zdarzenia doszło 14 lutego na myjni samochodowej przy ul. Topolowej w Lublinie. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać dwóch włamywaczy, którzy próbują włamać się do panelu sterującego myjni.

Sprawcy przez dłuższą chwilę siłują się z urządzeniem. Gdy udaje im się otworzyć skrzynkę, włącza się alarm. To kompletnie dezorientuje mężczyzn, którzy w popłochu zaczynają uciekać.

Policjanci z 3 komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania włamania. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyzn z nagrania, proszony jest o kontakt z 3 komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42 – telefon 47 811 58 00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Buchcha co za Gang Olsena! Jacy partacze. Do youyube z nimi będą sławni jako najgłupsi złodzieje w 2020r.