Próbowała ukraść głośnik bezprzewodowy. Młoda kobieta była agresywna, zaatakowała ochroniarza i policjantów

Radiowóz policji na sygnale
Radiowóz policji na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali 22-letnią mieszkankę Lublina, która usiłowała dokonać kradzieży rozbójniczej. Młoda kobieta była agresywna, zaatakowała ochroniarza i policjantów. Dodatkowo miała przy sobie narkotyki.

Próbowała ukraść głośnik bezprzewodowy

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.01) około godz. 19:00 przy ul. Turystycznej w Lublinie. Policjanci zostali skierowani na interwencję w sklepie E.Leclerc. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do usiłowania kradzieży rozbójniczej. Na miejscu policjanci zastali pracowników ochrony oraz agresywną 22-latkę.

„Kobieta zaatakowała pracowników ochrony i próbowała uciekać ze skradzionym sprzętem. Cały czas była agresywna. Znieważała i naruszała nietykalność cielesną policjantów. Jak się okazało, miała przy sobie narkotyki” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Młoda kobieta próbowała ukraść głośnik bezprzewodowy o wartości powyżej 300 złotych. 22-latka została zatrzymana. Po zebraniu dowodów usłyszy zarzuty. Odpowie za usiłowanie kradzieży rozbójniczej, posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy.

Może jej grozić do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.