Próbowała popełnić samobójstwo. Skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina

ambulans pogotowie ratunkowe lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek popołudniu na obwodnicy Lublina. Młoda kobieta próbował popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu. Strażacy w ostatniej chwili rozstawili skokochron.

W poniedziałek przed godz. 15 policjanci dostali zgłoszenie o próbie samobójczej młodej kobiety, która chciała skoczyć z wiaduktu nad obwodnicą Lublina. Jeden z kierowców, jadąc po drodze wojewódzkiej nr 747 zauważył młodą kobietę za barierkami.

– Kierowca widząc kobietę, która stoi za barierkami od razu się zatrzymał i powiadomił służby ratunkowe – mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Obwodnica Lublina (S19) w miejscu zdarzenia została zablokowana na czas akcji ratunkowej.

– Na miejscu interweniowały dwa nasze zastępy. Strażacy natychmiast rozstawili skokochron, na którym wylądowała młoda kobieta, która skoczyła z wiaduktu – informuje kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zostali zaalarmowani o kobiecie, która stoi na krawędzi wiaduktu i grozi skokiem. Na szczęście 22-letniej kobiecie nic poważnego się nie stało. Została przetransportowana do szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej w Lublinie.

Policjanci próbują ustalić, co skłoniło młodą kobietę do próby samobójczej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. nie zazdroszczę jej wiem jak tam jest w szpitalu Lipa Drą Się Ludzie Nie Dają Spać Życzę Wytrwałości Dziewczyno Dasz Rade