Próbował wynieść ze sklepu wino, ale na drodze stanął mu ochroniarz. Doszło do szarpaniny

butelka wina musującego szampana alkohol
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Jak informuje lubelska policja, funkcjonariusze z Lublina zatrzymali 33-latka, który próbował ukraść ze sklepu butelkę wina. Mężczyzna alkohol ukrył w spodniach. Przy kasie doszło do szarpaniny z ochroniarzem.

Próbował wynieść wino ze sklepu w spodniach

Do zdarzenia doszło we wtorek (27.07) w dzielnicy Sławinek w Lublinie. 33-latek został zauważony przez ochronę podczas próby kradzieży butelki wina. Mężczyzna trunek postanowił schować w spodniach, po czym chciał wyjść przez linię kas.

„Tam została zwrócona mu uwaga. Wówczas mężczyzna stał się agresywny. Szarpiąc się i wyrywając stłukł kilka butelek piwa, po czym uciekł” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Skierowani na miejsce wywiadowcy zaczęli przeszukiwać pobliski teren. W trakcie czynności natrafili na opisywanego mężczyznę, który został przez nich zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. 33-latek odpowie za kradzież rozbójniczą.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.