Próbował powiesić się na drzewie. Pijany zasnął na drabinie

drabina

Pijany 51-latek próbował powiesić się na drzewie. Założył na szyję pętlę, lecz nie zdążył zrealizować swojego planu, bo zasnął na przystawionej do drzewa drabinie.

 

Do zdarzenia doszło w w czwartkowy poranek. Dyżurny opolskiej policji otrzymał od przechodnia zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Józefów nad Wisłą na drabinie opartej o drzewo stoi mężczyzna i śpi.

 

Według zgłaszającego, człowiek ma założoną na szyję pętlę i wygląda na to, że chce popełnić samobójstwo. W tej sytuacji świadek zdarzenia obawiał się podejść bliżej, by nie zbudzić śpiącego desperata, gdyż mógłby on zrealizować swój zamiar.

 

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i potwierdzili wszystkie informacje. Funkcjonariusze szybko, ale bardzo ostrożnie weszli na drabinę i bezpiecznie sprowadzili zaskoczonego mężczyznę na dół.

 

Jak się okazało, 51 – latek był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Desperat trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.