Próbował naprawić ciągnik rolniczy. Na nogi spadła mu łyżka do ładowania towarów

Ciągnik przygniótł mężczyzę
Naprawa ładowacza rolnego

Funkcjonariusze policji wyjaśniają przebieg wypadku, który miał miejsce w gminie Komarów – Osada. Do zdarzenia doszło podczas naprawy ciągnika rolniczego. Podczas prac naprawczych, doczepiony do ciągnika ładowacz czołowy niespodziewanie opadł na ziemię, przygniatając 74-latka. Poszkodowany został przewieziony do szpitala z urazem kończyn dolnych.

Naprawa ciągnika nie poszła tak jak trzeba

Do komendy miejskiej w Zamościu dotarła informacja o niebezpiecznym wypadku z udziałem maszyny rolniczej. W miejscowości gminy Komarów – Osada, podczas prac remontowych, doszło do zdarzenia, w którym ciągnik rolniczy, z doczepionym do niego ładowaczem czołowym, spadł na mężczyznę. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe.

Ciągnik przygniótł mężczyznę
Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik

Pierwsze ustalenia okoliczności zdarzenia

Według informacji zgromadzonych przez mundurowych 37-letni mężczyzna, będący w garażu razem z 74-letnim krewnym, przeprowadzali naprawy ciągnika rolniczego. Podczas próby odkręcenia przewodu hydraulicznego ładowacza, doszło nagle do wycieku oleju pod ciśnieniem, co spowodowało opadnięcie ładowacza na w dół, powodując przygniecenie 74-latka.

Będący z poszkodowanym 37-latek wezwał pomoc i wspólnie z sąsiadami wyciągnął 74-latka spod ładowacza. Z urazem kończyn załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala.

Policja prowadziła szczegółowe działania, mające potwierdzić i wyjaśnić okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.