Prezydent nagrodził pieniężnie swoich pracowników za „wzorową pracę”

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk | fot. Dominik Wąsik

Ratusz opublikował listę 115 pracowników pełniących funkcje publiczne, którzy w 2017 roku otrzymali nagrody pieniężne za „wzorową pracę”. Kto, ile i za co dostał premię?

Najwięcej, bo 25 tysięcy złotych trafiło w ręce skarbniczki miasta – Ireny Szumlak. Swoją funkcję wykonuje na tym stanowisku od prawie 30 lat. Skarbniczka otrzymała dwie nagrody: 15 tys. zł za finansowy nadzór nad wykonaniem programu Rodzina 500 plus oraz 10 tys. zł za „wzorowe, pełne profesjonalizmu” wykonywanie pracy.

Taką samą kwotę otrzymała Monika Lipińska, zastępca prezydenta Lublina. W tym przypadku prezydent podziękował za zorganizowanie obsługi interesantów starających się o pieniądze z programu Rodzina 500 plus kwotą 15 tys. zł oraz 10 tys. zł za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Po 10 tys. zł otrzymali również pozostali zastępcy prezydenta: Artur Szymczyk i Krzysztof Komorski oraz sekretarz miasta Andrzej Wojewódzki.

Ratusz na nagrody za rok 2017 dla 115 pracowników pełniących funkcje publiczne, czyli takich, którzy mają prawo wydawania decyzji administracyjnych przeznaczył 198 950 zł. Nagrody pieniężne trafiły również do „zwykłych” pracowników.

– W 2018 r. w Urzędzie Miasta Lublin tytułem nagród przyznanych pracownikom za 2017 r. wypłacono w sumie 1.081.293 zł. Średnia kwota nagrody na osobę wyniosła 836.27 zł brutto – wyjaśnia Joanna Bobowska z lubelskiego ratusza.

W 2017 r. na „premie” dla pracowników Urząd Miasta przeznaczył łącznie blisko 1,3 mln złotych.

Lista nagrodzonych pracownikówWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.