Premier Mateusz Morawiecki ruszył w objazd po Polsce. Dziś złoży wizytę w woj. lubelskim

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi w poniedziałek Białą Podlaskę
Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi w poniedziałek Białą Podlaskę | fot. KPRM

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki odwiedzi powiat bialski w woj. lubelskim. Po południu szef rządu odwiedzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej oraz firmę produkującą odzież Bialcon.

Objazd premiera po Polsce

Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek 5 września odwiedzi województwa mazowieckie, lubelskie i podlaskie. W naszym regionie przyjedzie do Białej Podlaskiej, gdzie swoją wizytę rozpocznie o godz. 12.45 od złożenia kwiatów pod pomnikiem śp. Lecha i Marii Kaczyńskich.

Następnie o godz. 13.00 premier złoży wizytę w Lubelskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białej Podlaskiej. Ostatnim punktem wizyty w naszym województwie będzie wizyta w bialskiej firmie Bialcon, która specjalizuje się w produkcji odzieży dla kobiet.

Premier swoim objazdem po Polsce chce pokazać, jak rząd reaguje na kryzysy, które dotykają cały świat. Jest to część rządowej akcji #BezpiecznaPolskaBezpieczniPolacy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.