Pracownik-złodziej. Wynosił worki z odzieżą z magazynu, gdzie pracował

ubrania jeansy spodnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Lublina, który kradł worki z odzieżą używaną w magazynie, w którym pracował. Straty oszacowano na blisko 20 tys. zł.

Młody mężczyzna, który od stycznia zatrudniony był w jednym ze sklepów z używaną odzieżą na lubelskich Bronowicach wpadł przed weekendem. Został ujęty przez właścicieli sklepu w momencie, gdy próbował wynieść z magazynu worek z asortymentem.

Właściciele postanowili na miejsce wezwać patrol policji. Kiedy na miejsce przyjechali wezwani policjanci, okazało się, że tego dnia nieuczciwy pracownik ukradł jeszcze kilka worków z używaną odzieżą. Skradzione ubrania ukrył w swoim samochodzie. Straty oszacowano na blisko 1,5 tys. zł.

Następnego dnia policjanci przeszukali jeszcze miejsce zamieszkania 22-latka. Jak się bowiem okazało, ze sklepu od początku roku cyklicznie ginął asortyment. Sklep oszacował straty na łączna kwotę około 20 tys. zł. Funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny znaleźli szereg ubrań, które następnie zostały zabezpieczone.

Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niego 1 tys. zł. Teraz 22-latek może mieć spore kłopoty. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.