Pracownik przygnieciony 1,5-tonowym betonowym klockiem w Lublinie. Mężczyzna zginął na miejscu

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło we wtorkowy poranek na terenie jednej z firm w Lublinie. Pracownik został przygnieciony betonowym klockiem, zginął na miejscu.

Mężczyzna przygnieciony przez betonowy klocek

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (14.03) około godziny 7.45 na terenie jednej z firm zajmujących się wywozem gruzu przy ul. Metalurgicznej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o przygnieceniu pracownika przez 1,5-tonowy betonowy klocek.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Przybyły na miejsce służby odstąpiły od czynności ratowniczych poszkodowanego pracownika. 43-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółów tego tragicznego wypadku. Śledczy sprawdzą sposób wykonywania pracy i ustalą, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też mogło dojść do jakichś zaniedbań.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wyrazy współczucia dla rodziny.Dlaczego media nie podają nazwy firmy jak to czynią w przypadku wypadków w kopalniach???…