Pracownik ochrony chciał uspokoić awanturującego się klienta. Uderzył go w twarz

bójka pobicie atak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał 29-letni pracownik ochrony jednego z lokali gastronomicznych w Okunince. Chciał uspokoić klienta, ale uderzył go w twarz powodując poważne obrażenia.

W środę włodawscy kryminalni zatrzymali 29-letniego mieszkańca gm. Włodawa, który odpowie za uszkodzenie ciała mieszkańca gm. Bełżyce. Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany pracownik ochrony chcąc uspokoić jednego z klientów uderzył go w twarz. Spowodował tym samym u niego poważne obrażenia ciała.

Śledczy przedstawił zarzut 29-letniemu pracownikowi ochrony uszkodzenia ciała. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, tłumaczył że próbował uspokoić awanturującego się klienta. Trwa postępowanie w tej sprawie. 29-latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.