Pracownik jednej z firm kurierskich kradł przesyłki. Trwa szacowanie strat

kurier przesyłka paczka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Policjanci z Lublina zatrzymali pracownika firmy kurierskiej, który jest podejrzany o kradzież wartościowych przesyłek. Trwa szacowanie dokładnych strat, które wynosić będą kilka tysięcy złotych.

Kurier kradł paczki

W środę funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zostali powiadomieni o serii kradzieży przesyłek z magazynu jednej z firm kurierskich zlokalizowanych na terenie Lublina. Jak wynikało ze zgłoszenia, przestępstw miał dopuścić się jeden z kurierów.

Mężczyzna przez kilka tygodni, podczas załadunku brał bez upoważnienia paczki z magazynu. Z informacji przekazanych przez firmę wynikało, że jego łupem padło co najmniej 13 przesyłek. Obecnie trwa dokładne szacowanie strat. Jednak już wiadomo, że będą one wynosić kilka tysięcy złotych.

31-latek został zatrzymany przez wywiadowców. Mężczyzna trafił na 6. komisariat. Tam usłyszał zarzuty kradzieży, do których popełnienia się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.