Pracownicy Biedronki znaleźli przedmiot przypominający bombę. Zatrzymano żartownisiów

68 141489
Przedmiot przypominający bombę znaleźli pracownicy Biedronki | fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za podłożenie „bomby” w Biedronce. Teraz żartownisie odpowiedzą przed prokuraturą.

Do zdarzenia doszło w czwartek w sklepie sieci Biedronka przy ul. Łaszczowieckiej w Tomaszowie Lubelskim. Pracownicy sklepu w trakcie wykładania towaru zauważyli podejrzanie wyglądający przedmiot z świecącym diodami, który wyglądem przypomina ładunek wybuchowy.

Na miejsce przybyli policjanci, w tym specjalny oddział antyterrorystyczny oraz straż pożarna, pogotowi gazowe, energetyczne i zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzono ewakuację klientów i pracowników dyskontu, a także osób przebywających w przyległych budynkach.

Gdy funkcjonariusze przystąpili do sprawdzania podejrzanego pakunku oraz jego zawartości, ustalono, że przedmiot nie ma nic wspólnego z „bombą”. Była to część zabawki, którą można zakupić w dyskoncie.

Dzięki szybkiej interwencji policji ustalono również sprawców „bombowego żartu”. To trzech mieszkańców gminy Rachanie w wieku 17, 21 i 24 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Za co ich zatrzymano? Jestem bardzo ciekawy. Jeśli zgubię gdzieś jakąś moją zabawkę, a komuś będzie ona przypominać bombę (bo jest debilem i amebą umysłową), to ja mam za to odpowiadać karnie?