Wypadek podczas prac remontowych. Stracił równowagę i wypadł z okna na pierwszym piętrze

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku podczas prac remontowych. Robotnik stracił równowagę i wypadł z okna na pierwszym piętrze. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek w godzinach popołudniowych w miejscowości Podzamcze. Dyżurny komendy w Łęcznej otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku, do którego doszło podczas remontu budynku dawnego spichlerza.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni pracownik wykonując prace przy użyciu piły tarczowej źle postawił stopę, w wyniku czego stracił równowagę i wypadł wnęki okiennej znajdującej się na pierwszym piętrze.

W wyniku upadku na ziemię mężczyzna doznał poważnych obrażeń i trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.