Praca szuka człowieka. Przed nami Targi Pracy w Lublinie

Szukasz pracy, chcesz podnieść swoje kompetencje, a może nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzą Targi Pracy

Targi Pracy umożliwiają bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. To także idealny czas, aby poznać wymagania, jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom. Celem imprezy jest wyrównanie dostępu do rynku pracy osobom niezatrudnionym, zwrócenie uwagi na wsparcie bezrobotnych z różnych środowisk społecznych oraz przedstawienie możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się konsultingiem i outsourcingiem usług IT, pośrednictwem pracy za granicą w Danii, Holandii i innych krajach, obsługą klientów dla globalnych marek, opieką osób starszych za granicą, a także pracą sezonową za granicą m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i innych.

Swoją wiedzą na temat pracy w służbach mundurowych podzielą się eksperci z Wojskowej Komendy Uzupełnień, Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej czy Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. Na wszelkie pytania dotyczące możliwych ścieżek kariery odpowiedzą także przedstawiciele powiatowych urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy.

Targi Pracy odbędą się w piątek 18 marca w godzinach 9:00-15:00, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, hala A. Wstęp bezpłatny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.