Praca sezonowa w Biedronce nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior. Ile można zarobić?

biedronka
Biedronka | materiały prasowe Biedronka

Biedronka rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior. Jakie są wymagania i ile można zarobić?

Praca sezonowa Biedronka

Biedronka już po raz 6. oferuje zatrudnienie tymczasowe zewnętrznym kandydatom. W tym roku Biedronka poszukuje pracowników wakacyjnych do sklepów w 9 województwach m.in. w Ustce, Jastarni, Władysławowie, Giżycku, Węgorzewie, Wiśle, Krynicy Zdrój i Szczawnicy.

Biedronka oferuje stawkę godzinową od 19,70 zł brutto, zatrudnienie na umowę-zlecenie, a w wybranych lokalizacjach nocleg oraz wyżywienie. Pracowników na sezon sieć zatrudni już od połowy czerwca – kandydaci mogą aplikować do Biedronki bez konieczności dołączenia CV.

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również dotychczasowi pracownicy sieci Biedronka, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

„Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi, po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego” – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR Makroregionu w Biedronce.

Aktualne sezonowe oferty pracy w Biedronce są dostępne na stronie pracawbiedronce.pl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ja to zagranice gdzie pojechac wole do niemiec czy holandi czy cos ogolnie duzo agencji jest co to robia organizuja