Praca Port Lotniczy Lublin. Lotnisko w Świdniku szuka kolejnego pracownika

IMG 5632
Port Lotniczy Lublin | fot. PLL

Port Lotniczy Lublin poszukuje pracownika do pracy na lotnisku w Świdniku. Praca czeka na recepcjonistę/-kę. Jakie obowiązki będą należały do pracownika?

Port Lotniczy Lublin w Świdniku poszukuje pracownika na stanowisko: recepcjonista/ka. Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m.in. samodzielne prowadzenie recepcji biura oraz wykonywanie innych prac organizacyjnych związanych z codziennym funkcjonowaniem biura, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów tj. obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej, rejestrowanie dokumentów w systemie, obsługa poczty elektronicznej, obsługa przesyłek kurierskich, obsługa centrali telefonicznej, przyjmowanie interesantów i obsługa spotkań biznesowych, dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

Wymagania konieczne stawiane kandydatom to: wykształcenie minimum średnie wraz z pozytywnie zdanym egzaminem maturalnym, dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office, kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, dobra organizacja pracy, sprawność w działaniu, dyspozycyjność, oświadczenie o niekaralności. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku lub znajomość innego języka obcego.

„Informujemy, że wymagane będzie udokumentowanie posiadania kwalifikacji i spełnienia wymagań na powyższe stanowisko pracy przez osoby wybrane w procesie rekrutacji. Wymagania konieczne zostaną zweryfikowane podczas rozmów rekrutacyjnych” – czytamy w ogłoszeniu.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lotniska: www.airport.lublin.pl do 2 października.

Zobacz wszystkie oferty pracy w Port Lotniczy Lublin. Kliknij TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.