Pozytywna Energia 3: Grzegorz Halama Oklasky i goście (zdjęcia)

Wczoraj w Lublinie odbyła się kolejna edycja spotkań z cyklu Pozytywna Energia. Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka środków na Fundusz Rehabilitacyjny Krzysia Zagraby, chorującego na Zespół Alstroma.

Projekt POZYTYWNA ENERGIA to cykl wydarzeń na rzecz małego Krzysia Zagraby, u którego zdiagnozowano bardzo rzadką i postępującą chorobę genetyczną – Zespół Alstroma. Zebrane fundusze przeznaczane będą na bieżące finansowanie leczenia oraz rehabilitację chłopca.

Choroba jest nieprzewidywalna i może zaatakować każdy organ, począwszy od serca, płuc, a skończywszy na powolnej utracie słuchu, jak również i wzroku. Krzysio jest pod ścisłą i stałą kontrolą/opieką lekarzy specjalistów, a częste wizyty i zakup niezbędnych lekarstw oraz sprzętu są bardzo kosztowne. Celem projektu jest również ukazanie w jaki sposób i kto może nieść pomoc chorym dzieciom, a w tym przypadku Krzysiowi.

Blog o Krzysiu: http://krzys-zagraba.blog.pl/

Do współpracy będą zapraszane różne osoby ze świata artystycznego, sportu, czy też biznesu, a także i inni, chcący być uczestnikiem czegoś niezwykłego. POZYTYWNA ENERGIA posiada szczytny cel i zjednoczy przy sobie rzesze osób.

Wystąpił: kabaret Grzegorz Halama Oklasky, Kabaret Obustronni Ludzie oraz Przemysław Gąsiorowicz, Zbigniew Ryszard Ławniczak.

Zdjęcia

(foto. Aziart_photo)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.