Pożyczył nowo poznanemu mężczyźnie 150 zł. Gdy przyszedł je odebrać, został pobity

pobicie bójka przestępca
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina w wieku 18 i 19 lat. Brutalnie pobili dwóch młodych mężczyzn, którzy przyszli po zwrot pożyczki.

Odpowiedzą za pobicie

Do zdarzenia doszło w na początku grudnia. Z ustaleń policji wynika, że 19-letni mieszkaniec Lublina pożyczył nowo poznanemu mężczyźnie 150 złotych. Niedługo później obaj telefonicznie umówili się na zwrot gotówki. Do spotkania miało dojść w okolicy jednego ze sklepów.

Na miejsce 19-latek przyszedł z kolegą, co bardzo nie spodobało się dłużnikowi. Dlatego wspólnie ze znajomym rzucili się na mężczyzn. Młodzi mężczyźni byli bici i kopani po całym ciele. Pracownicy sklepu oraz świadkowie spłoszyli sprawców. Pokrzywdzeni wymagali pomocy medycznej.

Kryminalni z 7 komisariatu i Komendy Miejskiej Policji w Lublinie już po kilku dniach namierzyli i zatrzymali sprawców. Mężczyźni wieku 18 i 19 lat usłyszeli zarzuty pobicia. Decyzją prokuratora trafili pod dozór policji. Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.