Pożar w Rejowcu Fabrycznym. Spłonął magazyn paliw alternatywnych (zdjęcia)

Spłonął magazyn paliw alternatywnych w Rejowcu Fabrycznym przy ul. Cementowej. Strażacy walczyli z ogniem prawie 19 godzin.

 

Do zdarzenia doszło w środę (12 kwietnia) tuż przed godz. 5. Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Chełmie otrzymał informację o pożarze magazynu, w którym znajduje się skład surowca do produkcji paliw alternatywnych w Rejowcu Fabrycznym przy ul. Cementowej.

 

W budynku składowane było około 400 ton surowca do produkcji paliwa alternatywnego. Akcja gaśnicza była utrudniona z powodu dużego zadymienia.

 

W akcji gaśniczej trwającej prawie 19 godzin brało udział łącznie 17 zastępów – 50 ratowników z Państwowej Straży Pożarnej z Chełma i z Ochotniczych Straży Pożarnych z miejscowości: Kanie, Wólka Kańska, Rejowiec, Staw, Czułczyce, Siedliszcze.

 

Zdjęcia | mł. bryg. Wojciech Chudoba, KM PSP ChełmWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.